Побудуйте інформаційну модель для вивчення видів географічних карт. Відповімо, що географічні карти поділяються за охопленням території, змістом і призначенням.
Ответ
0 (0 оценок)
0
artemchik1032 6 месяцев назад
Светило науки - 131 ответ - 0 раз оказано помощи

Ответ:

Інформаційна модель для вивчення видів географічних карт може бути побудована на основі трьох основних категорій: охоплення території, змісту і призначення.

1. Охоплення території: Географічні карти можуть бути світовими, регіональними або локальними. Світові карти охоплюють всю планету Земля, регіональні карти фокусуються на певній географічній області, такі як континенти або країни, а локальні карти представляють конкретні місцевості, міста або села.

2. Зміст: Географічні карти можуть включати різноманітну інформацію про територію, таку як фізичні ознаки (рельєф, річки, озера), політичні кордони, кліматичні умови, населення, транспортні мережі тощо. Залежно від змісту, карти можуть бути фізичними, політичними, кліматичними, демографічними та іншими.

3. Призначення: Географічні карти можуть мати різні призначення, такі як навчальні, туристичні, навігаційні, адміністративні, економічні тощо. Кожен тип карти має свої особливості і надає специфічну інформацію для відповідних цілей.

Остались вопросы?